image description
image description
Елизавета Мельниченко

Инопланетная РАШКА

Страшная сказка для взрослых


І засяє сонце

Сатиричний роман

Книга награждена и отмечена в номинациях:

Литературно-художественная премия имени Пантелеймона Кулиша

Премия «Литературные открытия года»

Литературная премия имени Максимилиана Кириенка-Волошина

Инопланетная РАШКА
Инопланетная РАШКА
Елизавета Мельниченко

Инопланетная РАШКА

image description
о книге пишут

Рецензия на книгу

С атирический роман о Кремле и его главном обитателе - Пожизненном диктаторе Воване Вовановиче Путкине. Эта книга также и о вечных ценностях. Повествование сопровождаеся легко считывающимися отсылками к выдающимся произведениям мировой литературы.
Сюжет романа - динамичный и нелинейный: двое киевских парней решают продать Путкину, Повелителю Рашки, золотую античную статуэтку – фаравахар, пытаясь убедить его в том, что фаравахар является символом победы. Цена вопроса - пятьдесят миллионов долларов. Как будут развиваться события и удастся ли парням «втюхать» Путкину этот «символ победы», можно узнать, прочитав книгу.

Получать лучшие подборки книг, победителей конкурсов

Сюжетные линии

Чудесным образом в книге переплетаются четыре, абсолютно независимые, сюжетные линии.

Сюжетная линия 01

Абсурдная кремлевская скудоумная власть на планете Kepler-452b.

Сюжетная линия 02

Любовь

Сюжетная линия 03

Потусторонний мир диктатора

Некоторые действующие лица

Совпадения с реальными людьми или событиями случайны

Фрагмент книги

Описанные в книге события, происходящие в Украине,- из реальной, обычной жизни. Жизнь в Рашке при этом неординарна в высшей возможной степени: она абсурдна, крива и непостижима для землян.

Другие книги автора

Острая сатира и экспрессивная художественность

image descrtiption

І засяє сонце

«І засяє сонце» - сатиричний роман Єлизавети Мельниченко, виданий у 2018-му році. Книга оповідає про Дерибан, що править Україною, та олігархів Бена Ізраїлевича, Піню Плішивого, Зяму Футболецького та інших, що засідають у Дерибані і днями й ночами дерибанять Україну.
Це постмодерна карикатура на українське буття, з інтерпретацією творів Івана Франка («Захар Беркут») і Мольєра («Міщанин-шляхтич»), а також, як би дивно це не звучало, - кіносаги «Зоряні війни». А ще ця книга – про блакитну зірку, помаранчеве небо та українське, наразі все ще закрите непроглядними чорними хмарами, сонце… Буде суміш фарсу з буфонадою, з динамічним сюжетом і швидкою зміною декорацій.

Страшне китайське прокляття

«Страшне китайське прокляття» - п’єса про життя, що торкається українського міту про рух на місці. Дія відбувається на зламі часу і простору між вічністю і сьогоденням, де емоції й людські амбіції б’ють безперервним ключем.
Митець, головний герой, переміщується з нафталінових радянських часів у нові буремні, сповнені великими можливостями і одночасно тяжкими духовними випробуваннями. Абсурдність того, що відбувається в п’єсі є комічною і одночасно до абсурдності трагічною, а головне, вона є абсолютно реальною.

Синій Ліс і чарівник Магрітт

«Синій Ліс і чарівник Магрітт» - цикл із десяти казок, об’єднаних спільними героями і проілюстрованих 45-ма репродукціями картин видатного бельгійського художника-сюрреаліста Рене Магрітта. Казки оповідають про фантастичні світи, в яких динозаври співіснують із сучасним тваринним світом, і про чарівні сили добра й зла та їх одвічну боротьбу. Прочитавши цю книжку, маленька дитина долучиться до світової культурної спадщини, оскільки сюжети казок у супроводі репродукцій картин проведуть її в чарівні світи Рене Магрітта. При цьому казки й картини поєднані таким чином, що збережено простір і для фантазії й тлумачень самої дитини. Відомі кожному дорослому образи голуба, що летить над морем, чоловічої голови в капелюсі на тлі місяця тощо, які стали мемами й елементами масової культури, завдяки цій книзі стануть відомі й маленькій людині, і вона зможе їх самостійно осмислювати.

Купить книгу "Инопланетная Рашка"

Заказать


* Доставка от 40грн

© 2023 - Елизавета Мельниченко. Все права защищены.